Stor Perde Yıkama

Stor perdeleriniz bir telefonla adresinizden alınır. Firmamızdaki özel temizleme sisteminde temizlendikten sonra ilk günkü güzelliğiyle size geri döner. Teknik servisimiz perdelerinizi A dan Z ye kontrol edip perdenizi ilk günkü yeni görünümüyle size ulaştırır ve montajını yapar.

Stor perdeler, mekan umumi veya çok tozlu olmadıkça kolay toz ve leke tutan perdeler değildir. Aprenin sertleştirici özelliği sayesinde toz veya kir, kumaşın içine kolaylıkla işlemez. Haftalık yapılacak nemli bezle temizlik, kumaşın uzun süre temiz kalmasını sağlayacaktır. Ufak lekeler ise, kurşun kalem silgisiyle rahatlıkla yok edilebilir.

Stor perde yıkanabilen kumaşlar, polyester ve sun screendir.
Polyester kumaş 4 – 6 yıllık ömrü boyunca en fazla 2 – 3 defa yıkanabilir. Yıkama düz bir zemine kumaşı yatırarak yapılmalı ve fazla yıpratılmamalıdır. Ayrıca kumaşın kırılmamasına özen gösterilmelidir.
Sun screen kumaşın yıkamada herhangi bir problemi yoktur ve istenildiği kadar yıkanabilir. Sun screen apresiz olduğundan kumaşın apresinin bozulması gibi birşey söz konusu değildir.

İstanbul Tuşba stor perde yıkama firması İstanbul genelinde stor perde yıkama alanında göstermiş olduğu performansı ve gün geçtikçe artan müşteri portföyü ile siz değerli istanbul halkına hizmet vermektedir.

Stor perde yıkama çok hassas olunması gereken bir yıkama işlemi olması nedeniyle stor perde yıkama işinin uzman ekiplerce yapılması gerekmektedir

Hassas bir stor perde yıkama ve zebra perde yıkama işleminin sağlıklı bir yıkama ve temizleme şartlarının oluşabilmesi için stor perdeler dikkatli bir şekilde yerinden çıkartılması gerekmektedir. Stor ve zebra perdelerde kullanılan mekanizma ve aparatların sökme yıkama ve takma işlemlerinde kesinlikle zarar görmemeleri gerekmektedir. Aksi taktirde stor perde veya zebra perde mekanizmallarının zarar görmeleri halinde perdeler kllanılamaz hale gelebilir.

İstanbul’da stor perde yıkama firmaları denince akla ilk gelen İstanbul Stor Perde Yıkama firmamız son teknoloji ürünü stor perde yıkama makinaları ile insan sağlığına zararsız stor perde yıkama deterjanları kullanarak siz değerli müşterilerimizin sağlığını düşünmeyi öncelikli olarak ilke edinmiş ve bu konuda hiç bir tölarans tanımamaktadır.

Geçtiğimiz sezonda istanbul’un en iyi stor perde yıkayan firması olmanın da haklı grurunu yaşamaktadır. Bunun için stor perde yıkama konusunda, stor perde yıkama fiyatları açısından da İstanbul Stor Perde Yıkama firması gerekli tüm ekonomik altyapı zemnini oluşturmuş ve en uygun yıkama fiyatlarını müşterilerine yansıtarak taktirlerini kazanmıştır.

İstanbul Bahçelievler, Bahçeşehir, Bagcilar, Güngören, Bakırköy, Başakşehir, Zeytinburnu, Küçükçekmece, Avcılar, Beylikdüzü, Esenyurt ve Esenler ve diğer tüm ilçelerimizde uzman personellerimizle stor perdeleriniz itina ile yıkanmakta ve ilk günkü gibi pırıl pırıl olarak yerine takılmaktadır.

Stor perde yıkama konusunda İstanbul’un tüm semtlerinde hizmet vermekteyiz.