Hakkımızda

Hakkımızda

Tuşba Koltuk Yıkama ve Temizlik Hizmetleri
Tuşba Temizlik Sizleri memnun etmek için tüm elindeki olanakları sunmuş ve sunmaya devam etmektedir. Teknolojimiz tamamen yenilenmiş makineler ile hijyeni en üst seviyede tutarak hizmet vermeye devam etmekteyiz. Kullandığımız tüm şampuan ve ürünler, tamamen organik olup insan sağlığına kesinlikle zarar vermeyen, doğa da yüksek çözünürlüğü olan markalardan oluşmaktadır.

Tuşba Temizlik & Koltuk Yıkama kuruluş hedefine güven ve kaliteyle hizmet edebilmek için emin adımlarla ilerlemektedir.

Tuşba Temizlik & Koltuk Yıkama , ileri teknolojileri ve zaman yönetimini kullanarak ürettiği çözümlerle standartlara , çevreye ve topluma saygılı , hızlı ve dürüst çalışmayı ana hedef edinmiştir.Web sitemiz blog sayfasından detaylı içeriklerimize ulaşabilirsiniz.

Çalışanlarımızın konularındaki deneyimi ve çalışmalarındaki hassasiyetleri , siz değerli müşterilerimize tasarım aşamasından başlayan, taahhüt dönemi boyunca devam eden ve garanti süresinin sonuna kadar süren eksiksiz ve kesintisiz bir hizmet sunmamızı sağlamaktadır..

Beylikdüzü koltuk yıkama, ve İstanbul’un tüm semtlerine koltuk yıkama hizmetleri için bizden teklif almadan iş yaptırmayınız.

  Tıkla Ara

  Beylikdüzü Koltuk Yıkama firması olarak 21 yıldır siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz. Koltuk Yıkama Firmaları arasından en uygun fiyat avantajı ve kaliteli hizmet garantisi için bizleri arayabilirsiniz. Bizden fiyat almadan iş vermeyiniz!

  ADRES

  Barış Mahallesi Akdeniz Cad. Albayrak Sitesi C-1 Kat:2 D:8 Beylikdüzü/ İstanbul

  TELEFON

  0212 875 05 04