Koltuk Yıkama

Koltuk Yıkama

Evlerimizde en sık kullandığımız eşyaların başında koltuklar gelmektedir. En sık kullanılan eşyalar nasıl hızlıca kirleniyorsa, koltuklarımızda gün aşırı kirlenmektedir. Zaman zaman evde elektrikli süpürge ve bezler ile temizlense de esasen usta işi ellerde temizlenmesi gerekmektedir. Çünkü bez ve diğer türlü malzemeler ile yapılan temizlikler sadece koltukta bulunan bakteri ve mikropların belirli bir yerlerde çoğalmasını sağlar. Dolayısıyla koltukların ömrü kısalır ve çabuk çürür.

Beylikdüzü Koltuk Yıkama

Koltuk yıkama firmaları günümüzün teknolojisi ile artık koltuklarınızı evlerinizde yıkamaktadır. Yerinde yıkama hizmeti adı altında verilen bu tür servisler ile koltuklarınızın taşınma ve yıpranma derdine son verilmiştir. Ayrıca işlemden birkaç saat sonra koltuklarınızın tekrar kullanıma hazır hale gelmesi nedeniyle de yerinde yıkama hizmeti sıkça tercih edilmektedir.

İstanbul koltuk yıkama firması Tuşba Temizlik hizmetleri de sizlerin koltuklarını evde yıkama yapan firmaların başında gelmektedir. Rakiplerinin aksine verdiği sözde durmasını bilen ve para kazanmayı 2. Plana iten Tuşba Temizlik şirketi ile sizlerde kesinlikle çalışmalısınız. Peki, firmamız koltuklarınızı nasıl temizlemektedir diye merak ediyorsanız, size aşağıda bu aşamaları tek tek anlatmak isteriz.

Koltuk Yıkama Nasıl Yapılır?

Koltuklarımız günün yorgunluğunu attığımız yerlerdir. Klasik bir Türk insanı eve gelip, yemeğini yer ve sonra koltuk başında uzanarak televizyon izler. Kısaca en zayıf ve savunmasız olduğumuz anlardır. Koltuk yüzeyinde bulunan mikrop, bakteri, kıl ve tüylerden dolayı bu anlarda hastalanmamız içten bile değildir. Bu nedenle koltuklarınız yerinde koltuk yıkama hizmeti ile yıkanır ve aşağıdaki adımlar koltuklarınıza uygulanır.

 • Tuşba Temizlik hizmetlerinden ilk olarak randevu almanız gerekmektedir. Firma sizin için en uygun olan zamana ekiplerini yönlendirmekten mutluluk duymaktadır.
 • Alınan randevu ardından ev veya iş yerine gelen ekipler öncelikle koltuktaki pislikleri elektrikli süpürgeyle çekeler.
 • Daha sonra koltuklarınızı sıcak su ile yıkamaya başlarlar. Bu aşamada dikkat edilmesi gereken en temel nokta suyun ısısıdır. Su ne çok sıcak ne de çok soğuk olmalıdır. Sıcak olursa koltuğunuza zarar verir, soğuk olursa koltuğunuz temizlenmez.
 • Bu işlemden sonra hemen şampuanlama işlemine geçilir. İstanbul koltuk yıkama şirketi Tuşba Temizlik hizmetleri ile koltuklarınıza uygulanan tüm ürünler insan ve hayvan sağlığına zarar vermeyen ürünlerdir. TSE belgeleri vardır ve sağlık bakanlığından onaylıdırlar.
 • Daha sonra fırçalama işlemine geçilir. Bu işlemle birlikte koltuklarınızda bulunan inatçı kir ve lekelerden kurtulunur ve işlem sonunda şampuan köpürdüğünden dolayı köpüklü bir katman çıkar ortaya. Ortaya çıkan köpüklü katmanda vakum makineleri tarafından emilir.
 • Tüm bu işlemlerin ardından koltuklarınız yıkanmış ve tertemizdir. Tek yapılması gereken kurutma makinesi ile kurutulduktan sonra biraz oda sıcaklığında havalanmasını sağlamaktır.

Tuşba Temizlik hizmetleri ile sizlerde koltuk yıkama hizmeti almak istiyorsanız bizi aramanız yeterlidir. Firmamız siz değerli müşterilerinin mutluluğu için her daim elinden geleni yapmaktadır. Bizlere 7/24 ulaşabilirsiniz.

  Tıkla Ara

  Beylikdüzü Koltuk Yıkama firması olarak 21 yıldır siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz. Koltuk Yıkama Firmaları arasından en uygun fiyat avantajı ve kaliteli hizmet garantisi için bizleri arayabilirsiniz. Bizden fiyat almadan iş vermeyiniz!

  ADRES

  Barış Mahallesi Akdeniz Cad. Albayrak Sitesi C-1 Kat:2 D:8 Beylikdüzü/ İstanbul

  TELEFON

  0212 875 05 04