Yerinde Halı Yıkama

Yerinde Halı Yıkama

Halılar, belki de evimizde en çok kirlenen eşyaların başında gelmektedir. Eve her geldiğimizde muhakkak onların üzerine basmak suretiyle halılarımızı kirletiriz. Ayrıca evde uçuşan ve havada bulunan diğer mikrop ve pisliklerde zaman içerisinde halılara yapışmak suretiyle adeta onu bir pislik yuvasına dönüştürürler. Bundan dolayı temizlik denilince ilk önce halılardan başlar ve en son halılarla son noktayı koyarız.

Beylikdüzü Yerinde Halı Yıkama

Günümüzde temizlik firmaları yerinde halı yıkama hizmeti vererek insanları büyük bir işten kurtarmaktadır. Artık eskiden olduğu gibi mahaller aralarında bulunan çeşmelerde halılarımız yıkanmamaktadır. İnsanların zaten bunu yapacak ne vakti ne de gücü vardır. Bu yüzden halıları yıkamak için artık temizlik firmalarına başvurmaktayız.

İstanbul yerinde halı yıkama firması Tuşba Temizlik şirketi de halılarınızın temizlenmesine öncülük etmektedir. Firma bünyesinde bulundurduğu endüstriyel tip temizleme, yıkama ve vakum makineleri ile siz değerli müşterilerine hak ettikleri en iyi hizmeti vermektedir. Halılarınızın evinizde yıkanması ile sizlerde büyük bir meşguliyetten kurtulmuş oluyor ve tertemiz bir eve ilk adımlarınızı atmanın zevkine varıyorsunuz.

Yerinde Halı Yıkama Hizmeti

Günümüzde teknolojinin sürekli olarak geliştiği aşikârdır. Temizlik şirketleri de bu gelişmelerden nasibini almış ve insanların aradığı hizmeti onların ayaklarına kadar getirmeye başlamıştır. Tuşba halı yıkama firması da sizler için en uygun fiyatlara aradığınız hizmeti sağlamaktadır. Peki, halılarınızı nasıl yıkıyoruz diye merak ediyorsanız hemen aşağıda anlatalım.

 • Firmamız verdiği sözde duran ender firmalardan bir tanesidir. Öyle ki genellikle görülen randevu saatine uymama gibi durumlarla kesinlikle Tuşba yerinde halı yıkama firmasında karşılaşmazsınız.
 • Alınan randevu ile birlikte ekiplerimiz size verilen gün ve saatte evinize gelmektedir.
 • İlk olarak halının üzerindeki pislikleri temizleyen ekip bu sayede onların yıkama aşamasında daha derinlere inmesini engellemektedir.
 • Ardından sıcak su ile yıkama işlemine geçilmekte ve suyun ısısı halınız için optimum olan dereceye getirilmektedir.
 • Daha sonra özel karışım şampuanlarımızla halılarınız yıkanmaktadır. Burada belirtmeliyiz ki, evde beslediğiniz minik dostlarımız dâhil kullandığımız ürünler hiçbir canlıya zarar vermemektedir. Sadece bakteri ve mikropları öldürmektedir.
 • Daha sonra inceden bir fırçalama işlemi yapılmakta ve derindeki mikroplarda halıdan sökülüp atılmaktadır.
 • Son olarak açığa çıkan köpüklü pis katman emme makinelerimiz ile çekilmektedir.
 • Bu işlemlerin ardından yerinde halı yıkama işi tamamlanmakta ve halılarınız kuruduktan sonra tekrar kullanılmaya hazır olmaktadır.

Tuşba Halı yıkama firması ile sizlerde yukarıdaki işlemleri halılarınıza uygulatabilirsiniz. İstanbul yerinde halı yıkama hizmeti ile sizlerde aradığınız hizmeti gözünüzün önünde yaptırabilirsiniz. Bu sayede hem içiniz rahat olur, hem de halılarınızın nasıl temizlendiğini gözlerinizle görmüş olursunuz. Tuşba Temizlik firmasının bu hizmetinden yararlanmak ve ekonomik tekliflerini dinlemek için muhakkak iletişime geçmelisiniz.

  Tıkla Ara

  Beylikdüzü Koltuk Yıkama firması olarak 21 yıldır siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz. Koltuk Yıkama Firmaları arasından en uygun fiyat avantajı ve kaliteli hizmet garantisi için bizleri arayabilirsiniz. Bizden fiyat almadan iş vermeyiniz!

  ADRES

  Barış Mahallesi Akdeniz Cad. Albayrak Sitesi C-1 Kat:2 D:8 Beylikdüzü/ İstanbul

  TELEFON

  0212 875 05 04