Avcılar yerinde koltuk yıkama

Avcılar yerinde koltuk yıkama

Evlerimizi farklı modelleri ile süsleyen koltuklar en çok kullandığımız ev ürünleri arasındadır. Koltuklar çok kullanılmaları gereği kirlenme ve deforme olma olasılıkları oldukça yüksektir. Kirlenen koltuklarınızı artık sizi zahmetsizce yıkamadan kurtarmak için avcılar koltuk yıkama firması olarak hizmet vermekteyiz. 10 yılı aşkın devam eden hizmetimizde deneyim ve kaliteyi ön plana çıkararak firmamızın daha iyi reklam yapmasını hedefledik. Koltuk yıkamada yaptığımız yenilikler ile firmamız tanınmakta olup her geçen gün hizmet kalitemizi daha da arttırmayı amaçlamaktayız. Avcılar koltuk yıkama firmaları arasında birçok özelliğimiz ile farklı hizmet sunmakta olup hizmetlerimiz sadece bir defaya mahsus değil sürekli olarak devam etmektedir.

Avcılar koltuk yıkama firmasının çalışma saatleri nasıl olmaktadır?

Avcılar yerinde koltuk yıkama  firması olarak haftanın 7 günü aralıksız vardiya sistemi ile ya da yoğunluğumuza göre çalışma stratejileri uygulamaktayız. Firmamızın koltuk yıkama atölyesi sürekli faal halde hizmet sunarken irtibat ofisimiz sadece pazar günleri kapalı olmaktadır. Firmamız kapalı olsa bile 7/24 müşteri hizmetlerimiz çalışmalarını aralıksız sürdürmektedir. Müşteri hizmetlerimizden dilediğiniz zaman irtibatı kurabilir ve almak istediğiniz koltuk yıkama hizmetlerinden bilgiler alabilirsiniz. Firmamızın müşteri hizmetleri bölümünden yıkama detayları, gün süresi, randevulu evden alma sistemi, yerinde yıkama sistemi, kullanılan deterjanlar, personel davranışları fiyat politikaları, koltukların kumaş özelliklerine göre yıkama sistemlerine kadar birçok konuda bilgi alabilirsiniz.

Avcılar koltuk yıkama firması koltukları nasıl yıkamaktadır?

Avcılar yerinde koltuk yıkama koltuklarınızı yerinde ve fabrikamızda olmak üzere iki farklı şekilde yıkamaktayız. Buharlı ve sulu yıkama taktiklerimiz ile tüm koltuklarınızı pırıl pırıl yapmaktayız. Buharlı yıkama daha çok yerinde yıkamalarda kullandığımız bir yöntem olup sulu yıkamalar fabrikalarımızda yapılmaktadır. Son sistem teknoloji harikası koltuk yıkama makinelerimizde el değmeden modern şartlarda yıkanan koltuklar, hijyenik olarak antibakteriyal şekilde müşterilerimize verilmektedir. Koltuk yıkama da en önemli esas kullanılan kumaş çeşidine göre yıkama olup her kumaşın ısı ve buhar derecesi mutlaka farklı olmalıdır. Biz avcılar koltuk yıkama olarak koltukların önce kumaş kalitesine bakıp ondan sonra gerekli ayarlamaları yaparak yıkama aşamasına geçmekteyiz

Koltuklar yıkanırken geniş ve ferah bir çalışma ortamı olması oldukça önemlidir. Biz avcılar koltuk yıkama olarak 10 bin dönümlük arazi üzerine kurulmuş devasa fabrikamızda çalışmalarımızı yürütmekteyiz. Firma olarak koltuk yıkama işlemlerini şu şekillerde yapmaktayız. Öncelikle koltuklarınızdaki tozları arındırmak için yüksek emiş gücüne sahip toz çekmek makinelerimiz ile koltukları tozlardan arındırmaktayız. Tozlardan arınan koltuklar kumaş ısısına göre ayarlanan buharlı makinelerimiz ve organik koltuk yıkama deterjanlarımız kullanılarak yıkama aşamasına geçilmektedir.

Avcılar yerinde koltuk yıkama

Makinelerimizin içine yerleştirilen deterjanlar buhar gücü ile birlikte koltuğa verilmekte olup, koltuklarınızda kirden ve lekeden eser bırakılmamaktadır. Koltuklarınızın yıkama süresi ortalama olarak 2 saat kadar sürmekte olup kullanılmaya 1 gün sonra başlanabilmektedir. Avcılar koltuk yıkama olarak hiç bir koltuk ayrımı yapmadan her türlü markadan koltukları yıkamaktayız. Berjer, oturma grubu, çekyat, tekli koltuk hiç fark etmeden her türlü koltukları en ince detayına kadar yıkama işlemini yapmaktayız.

Avcılar koltuk yıkama firmasına ulaşım nasıl olmaktadır ve fiyatlar nasıldır?

Avcılar koltuk yıkama firmasına ulaşım firma telefonlarımızdan ve internet sayfamız üzerinden erişim olanağı bulunmaktadır. İnternet sayfamızdan ya da firma irtibat numaralarımızdan her türlü koltuk yıkama ihtiyaçlarınıza yönelik taleplerde bulunabilirsiniz. Avcılar koltuk yıkama olarak hizmetlerimiz kadar fiyatlarımızda ekonomik olmaktadır. Firma olarak her türlü ödeme kolaylığını müşterilerimize sunmakta ve müşteri memnuniyetini arttırmaktayız. Firmamız bir koltuk takımı olan 1 adet 3 lü, 2 adet tekli ve 1 adet 2 li takımı 100 Türk lirasına yıkamaktadır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HİZMETLERİMİZ:

Beykent yerinde koltuk yıkama

Bahçeşehir Yerinde Koltuk Yıkama

koltuk yıkama Beylikdüzü