Gürpınar Koltuk Yıkama

Gürpınar Koltuk Yıkama

Koltuk Yıkama Nedir?

Koltuk yıkama son teknoloji ürünü makinelerin içerisine bakteri karşıtı ilaçların konularak kullanımı ile halı içerisindeki zararlı maddelerin ve kirlerin temizlenip arındırılması işlemidir.

 Koltukların Yıkanması

Koltuklar hemen hemen her mekânda bulunan ve üzerine oturarak rahatladığımız ve yorgunluğumuzu attığımız, ayaklarımızın ve kollarımızı rahatlatmak için tasarlanmış bir eşyadır. Özellikle koltukları evlerimizde ve işyerlerimiz de sıklıkla kullanmaktayız. Kullandıkça koltuklar üzerinde zaman kirler, lekeler oluşur ve zararlı organizmalar üreyebilir. Bundan dolayı koltukların belirli zaman aralıklarıyla temizlenmesi gerekmektedir.

Evlerimizde bulunan koltukları rutin olarak her gün kullanmaktayız. Bu sebeple belirli zamanlarda yıkanmaları şarttır. Ev hanımları koltukları kendileri yıkamak isterlerse, yıkama işlemi için bazı hususlara dikkat etmeleri gerekir. İlk olarak koltuklar yıkamadan öne üzerindeki kaba malzemeleri almaları ve tozları almaları gerekir. Ardından hangi temizlik deterjanını kullanacağına karar verip makine ile temizlik işlemine geçmesi gerekir. Temizlik işleminden sonra ise odayı uzun süre havalandırmalıdırlar. Bu işlemlerin hiçbirini düşünmenize gerek yok! Gürpınar koltuk yıkama firmaları her mekânda bulunan koltuklarını gelir ve yerinde temizler.

 Koltuk Yıkama İşi İçin Randevu Süreci

Koltuk yıkama işlemi için öncelikle Gürpınar koltuk yıkama ile randevulaşmanız gerekmektedir. Randevu esnasında arzu ettiğiniz soruları sorarak koltuk yıkama konusunda istediğiniz bilgileri alabilirsiniz. Bizde sizlere evinize veya işyerinize gelip koltukları görmeden önce ne tür koltuk yıkatacağınızı, koltuk üzerindeki kumaşın türü ve lekenin yoğunluğu hakkında sorular sorarız ve randevu saatini belirleriz.

 Koltuk Yıkama İşlemi Nasıl Yapılır?

Daha önceden belirlenmiş olan randevu saatine göre profesyonel koltuk yıkama elemanları evinize veya işyerinize gelir. Koltuğun üzerinde mevcut olan kumaşın türüne göre yıkama yöntemine, koltuğun üzerindeki kir ve lekenin yoğunluğuna göre ise kullanacağı temizlik malzemesine karar verdikten sonra temizlik işlemine başlar. İlk olarak koltuklar temizlenmeden önce sulandırılır. Ardından koltuk üzerindeki kir ve lekelerin çıkması için özel koltuk şampuanları koltuk yıkama makineleri ile birlikte koltuğun üzerine yedirilir ve tüm noktalar fırçalanır. Son olarak ise tekrar koltuklar sulandırılarak koltuk yıkama makinesi ile vakumlanarak üzerindeki arınmış kirler çekilir. Yıkama işleminden sonra iste koltuklar oda sıcaklığında bekletilerek kuruması sağlanır. Böylece Gürpınar Koltuk yıkama koltuklarınızı üzerindeki alerjik tozlardan, lekelerden ve bakterilerden kurtarmış olmaktadır.

 Koltuk Yıkama İşlemi Ne Kadar Sürer?

Yıkama süresi yıkanan koltuk üzerindeki kumaşının cinsine, koltuk sayısına, koltuk boyutuna, koltuk üzerindeki leke ve kirin yoğunluğuna göre değişmektedir. Bu faktörlerin yanında temizlik ekibi personellerinin kaliteli olması ve koltuk yıkama makinelerinin bu iş için özel üretilmiş olması da yıkama süresini etkilemektedir. Genel olarak bir koltuk takımı normal şartlarda 1-2 saat içerisinde yıkanmaktadır.

 Kullanılan Temizlik Malzemeleri Nelerdir?

Koltuk yıkama işlemi için kullanılan temizlik malzemeleri, markette satılan ürünlerden tamamen farklıdır. Bu temizlik şampuanları 0 organik olarak üretilmiş olup, tüm içeriği mevcut doğal malzemelerden elde edilmiştir. Kimyasal madde içermemektedir. Bu sebeple bu şampuanlar canlı ya da cansız hiçbir şeye olumsuz bir etkisi bulunmamaktadır. Ayrıca eşyalarınıza, mobilyanıza ve kumaşlarınıza hiçbir şekilde yan etkisi olmaz.

 Neden Gürpınar Koltuk Yıkama?

Gürpınar koltuk yıkama bu işi uzun yıllardır yapmaktadır. Sizlere en üst düzeyde hizmet verebilmek için tüm olanaklarını kullanmaktadır. Piyasada bulunan en kaliteli ve sağlık açısından zararı olmayan anti bakteriyel ürünleri kullanarak koltuklarınızı yıkamaktadır. Gürpınar koltuk yıkama yerinde yıkama teknolojisi ile sizlere çok daha temiz bir koltuk ve sağlıklı bir ortam sunmaktadır. Her türlü kadife, tay tüyü, suni deri, yapay kürk kumaş cinslerine sahip koltuklarınızı kısa sürede temizlemektedir. Sizlere en kaliteli hizmeti en ekonomik fiyatlar ile sunmaktadır.

Kendi sağlığınız ve sevdiklerinizin sağlığı için koltuklarınızı 6 ayda bir yıkatmanız gerekir. Koltuklarında temizlik işlemi sonra değişimi görmek istiyorsanız yapmanız gereken Gürpınar koltuk yıkama ile iletişime geçmek. Profesyonel, kaliteli personel ve son teknoloji makinelerle sizlere 7/24 hizmet sunmaktadır. Bu kaliteli hizmetten yararlanmak için Gürpınar koltuk yıkama