Mimaroba koltuk yıkama

Mimaroba koltuk yıkama

Mimaroba koltuk yıkama hizmetleri konusunda üstün tecrübesi ile uzun yıllardır kendini zirveye taşımış olan Mimaroba koltuk yıkama hizmetleri ile hala tanışmadınız mı?

Hizmetlerimizde kusursuz davranan elemanlarımız; deneyimleri ile sizlere beklentinizin çok üstünde bir hizmet sunmaktayız. Mimaroba koltuk yıkama hizmetlerinde kullandığımız makinelerimiz son teknoloji ve kaliteli makinelerdir. Mimaroba koltuk yıkama hizmet talebinizi iletmek; hizmet almak isteğinizi bildirmek için firmamız ile 7/24 irtibat kurabilirsiniz. Yıkama elemanlarımız randevu talebinizin ardından; evinize gelerek koltuğunuzun malzemesine göre nasıl yıkama gerçekleştirecekleri konusunda karara vararak yıkama işlemi için harekete geçmektedirler.

http://www.tusbakoltukyikama.com/wp-content/uploads/2016/02/DSC_0015.jpg

Tuşba yerinde yıkama firması olarak kullandığımız temizlik malzemeleri seçiminde; anti bakteriyel, keskin koku bırakmayan, çabuk uçan ve temizlik için en uygun malzeme tercihinde bulunmaya gayret etmekteyiz. Mimaroba koltuk yıkama işlemi; her türlü yağ, kir üzerinde son derece başarılı bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Kalite konusunda size aradığınız hizmeti vermeyen firmalarla anlaşıp daha ucuz hizmet almak yerine; Mimaroba koltuk yıkama firmasını tercih edip uzun süre memnun kalacağınız hizmet standartından faydalanma tercihinde bulunabilirsiniz. Titiz çalışma, ilkesi, her zaman memnuniyet sağlayan personellerimiz, deneyimli ellerde çözüm arayışı içerisinde kaliteli bir koltuk firması arayışı içinde iseniz bir an önce tek adres olan Mimaroba koltuk yıkama firmamız ile irtibata geçip deforme olmayacak bir yerinde yıkama hizmetinden faydalanabilirsiniz.

Hizmette Kalite!

Yerinde yıkama başlı başına tecrübe gerektiren bir hizmet sektörü olup yerinde yıkama ile ilgili geniş tecrübe sahibi, profesyonel elaman ve kaliteli temizlik malzemeleri kullanan Mimaroba koltuk yıkama olarak siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. En iyi ve en donanımlı yerinde yıkama makinalarımız; profesyonel elamanlarımızla en uygun yerinde yıkama fiyatları ile binlerce kayıtlı müşterilerimize hızla hizmet vermekteyiz. Hal böyle olunca yerinde yıkama fiyatları günümüz şartlarında insanların kendi istediği ekonomik boyuta gelince; yapılan yerinde yıkama, hijyen ve sağlıklı bir ortamda yapılınca halkımız Mimaroba koltuk yıkama tercih etmektedir. Koltuk, araba koltuğu yıkama, çekyat, kanepe, oturma grubu, stor perde yıkama, yerinde yıkama, yatak yıkama gibi eşyalarınızın yıkanma esnasında tamamen zararsız deterjanlar ve özel yapım fırçalar kullanan firmamız size ve ailenize sağlıklı yaşam alanları sunuyor. yerinde yıkama yapan herkesin dikkatine tek deterjanla bütün lekeleri çıkarmak istemez misiniz? bunu size Tuşba yerinde yıkama olarak garanti ediyoruz.

2

Bu konuda bütün müşterilerimiz; gönül rahatlığıyla koltuklarını, halılarını, stor perdelerini, kanepelerini, araba koltuklarını çekyatlarını, oturma guruplarını yataklarını, yorgan ve battaniyelerini gönül rahatlığıyla yıkatabilirler. Mimaroba koltuk yıkama olarak Müşterilerimizin yaptığımız yerinde yıkama işleminden memnun kalmaları bizim için en büyük kazançtır. Bizim istanbul genelinde bulunan binlerce müşterimiz her defasında yerinde yıkama ücretleri ve uygun yerinde yıkama fiyatları ile ilgili olarak bize memnuniyetini dile getirmektedirler. Bizde müşterilerimizin bu memnuniyetinden ve ilkemizden ödün vermemek adına düzenlediğimiz yerinde yıkama fiyatlarımızı onların bütçelerine uygun olarak düzenlemekteyiz.

Koltuklarınızı Bize Emanet Edin!

Evde yapılan en yanlış işlem koltuk silme işlemidir. Koltuk silme işleminde, koltuk kumaşı ile sünger arasında biriken toz ıslatılarak süngere yedirilmektedir. Koltuk kumaşı temiz gibi gözüksede asıl kir süngerde bırakılmıştır. Süngerde kalan kir, daha sonra koltukta kusma , koku yapmakta ve sağlığınızı tehtid etmektedir.yerinde yıkama için özel üretilmiş makinamız silme işleminin aksine; devamlı temiz su ile dipteki kiri alıp koltuğunuzu temizlemektedir. Böylelikle koltuğunuz daha temiz, daha hijyenik olmakta ve çok hızlı kurumaktadır.Koltuklarınız ilk günkü gibi tertemiz Daha iyisi yok..

Eskiden kadınlarımız koltuklarını bezlerle halılarını da kapı önünde fırçalarla temizlemeye çalışırdı. Artık değişen hayat şartları ve artan kentleşme sonucunda malesef ki ne buna ayıracak vakit ne de mekan bulunması imkansız. İnsanımızın hayatını kolaylaştırmak amacıyla kurulan Mimaroba koltuk yıkama yılların verdiği tecrübesiyle; yüksek teknolojili makineleri ile halılarınızı ve koltuklarınızı tertemiz yaparken size de artan zamanın ve hijyenin keyfini çıkarmak kalıyor.

http://www.tusbakoltukyikama.com/wp-content/uploads/2016/02/tusba1-4136.jpg

Mimaroba koltuk yıkama işinde uzman ve tecrübeli ekibimizin kullandığı deterjanlar sayesinde mikropları yaymadan yok edebiliyoruz. Kendi evimizde kullanmadığımız hiçbir deterjanı sizin evinizde de kullanmıyoruz.

Ayrıca sadece koltuk ve halılarınızı değil yataklarınızı, stor perdelerinizi araba koltuklarınızı da pırıl pırıl temizliyoruz.

Amacımız, kalitemizden ödün vermeden siz değerli müşterilerimizin beklentilerini en üst düzeyde karşılayarak memnuniyetinizi maximum seviyede tutmak; teknolojinin verdiği tüm imkanlardan faydalanarak uzman ve deneyimli ekibimizle Kaliteli hizmet vermektir. Sizde Mimaroba koltuk yıkama tercih ederek kaliteli ve kusursuz hizmetten faydalanmak isterseniz bir telefon kadar yakınız..

Telefon : 0212 875 05 04

Telefon : 0532 633 84 47

tags: beylikdüzü koltuk yıkama, beykent koltuk yıkama, cennet koltuk yıkama, küçükçekmece koltuk yıkama, büyükçekmece koltuk yıkama, bahçeşehir koltuk yıkama, mimaroba koltuk yıkama, silivri koltuk yıkama, hadımköy koltuk yıkama, başakşehir koltuk yıkama, ikitelli koltuk yıkama, yenibosna koltuk yıkama, florya koltuk yıkama, parseller koltuk yıkama, avcılar koltuk yıkama

Son Teknoloji Koltuk Yıkama Modeli

Evlerinizde ya da iş yerlerinizde kullandığınız koltuklar kirlendi veya üzerine bir şey döküldü diye üzülmeyiz. Biz mimaroba koltuk yıkama firması olarak bu alanda en iyi hizmeti en uygun koşullara sunmaktayız.

Firma olarak sadece koltuk yıkama işi yaptığımız için ülke genelinde bu işi ayrı olarak yapan tek firmayız. Firma olarak teknolojiyi yakından takip ettiğimiz için bu alanda üretilen makineleri hemen portföyümüze katmaktayız. Son olarak buharla koltuk yıkama yapan son sitem makinelerle hizmet vermeye başladık.

Kumaşların türüne göre ısı oranı ayarlanan makinelerimiz ile koltuklarınızı buharlı sistem ile tertemiz yapmaktayız. mimaroba koltuk yıkama süresi ortalama 30 dakika sürmekte olup fiyat olarak bir oturma grubu 100 Türk lirasına yıkamaktayız.

Silivri yerinde yıkama

Parseller Koltuk Yıkama Şirketleri

Florya Koltuk Yıkama Firmaları

Comments